Avrasya Tüneli e-ödeme altyapısında yenilikçi çözüm dikkat çekiyor

20 Aralık’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan, İstanbul Boğazı’nın altına inşa edilen ve karayolu geçişine olanak sağlayan Avrasya Tüneli’nin ihlalli geçişlerin e-ödeme altyapısında Asseco SEE tarafından geliştirilen Merchant Safe Unipay çözümü hizmet veriyor.

08 Mart 2017 Çarşamba, 16:40

20 Aralık’ta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan, İstanbul Boğazı’nın altına inşa edilen ve karayolu geçişine olanak sağlayan Avrasya Tüneli’nin ihlalli geçişlerin e-ödeme altyapısında Asseco SEE tarafından geliştirilen Merchant Safe Unipay çözümü hizmet veriyor.

İstanbul’un trafik sorununun çözümüne ilişkin Türkiye’nin önde gelen yatırım projelerinden biri olan Avrasya Tüneli, iki kıtayı deniz tabanı altından iki katlı kara yolu tüneliyle bağlıyor. Yolculuk süresini kısaltan, ekonomi, hız, konfor ve çevreye duyarlılık gibi başlıklarda birçok faydanın beklendiği projede yenilikçi çözümler dikkat çekiyor.

Asseco SEE, e-Ödeme, müşteri hizmetleri, ve ses teknolojileri konusundaki 24 yıllık bilgi birikimini Avrasya Tüneli projesine taşıdı. İlk olarak, Avrasya Tüneli’nin tümleşik müşteri hizmetleri, çağrı ve şikayet yönetimi süreçlerinde Live çözümü  tercih edildi.  İkinci çözüm olarak, Yasal Takip Sistemi ile entegre çalışarak anlık borç bilgisine ulaşan, ihlalli geçişlerin ödemelerinin web sitesi kanalından yapılacağı hizmetin altyapısında da güvenli e-ödeme geçidi Merchant Safe® Unipay ile hizmet vermeye başladı.

Avrasya Tüneli web sitesinden hızlı ve güvenli ödeme kolaylığı 

https://www.avrasyatuneli.com/ üzerinden yapılan ihlalli geçiş ödemelerinin ve girilen kart bilgilerinin güvenliği, Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı (PCI-DSS)  denetiminden düzenli olarak geçen ve en üst seviye PCI-DSS Level 1 lisansına sahip, Merchant Safe® Unipay ödeme geçidi ile sağlanıyor.  Tek kullanımlık SMS şifre doğrulaması ile kart sahibinin ve kartın güvenliğini maksimum seviyede tutan ve internet ortamında izinsiz kullanıma karşı koruyan 3D secure sistemi ile kredi kartı bilgilerinin doğruluğu kontrol ediliyor. İhlalli geçiş yapan kullanıcıların, web sitesi üzerinden ödemelerini kolaylıkla yapabileceklerini vurgulayan Avrasya Tüneli Bilgi Teknolojileri & Ücret Toplama Sistemleri Koordinatörü Murat Çalışırişçi , “Asseco SEE’nin çözümleri Avrasya Tüneli’nin, sahip olduğu yüksek teknoloji ve ileri mühendislik bütüncül yaklaşımıyla örtüşüyor.  Bu konuda, web sitesini de son kullanıcıların hem sağlıklı bilgi alması hem de ihlalli geçiş ödemelerini kolaylıkla yapmaları için kullanıma sunuyoruz “dedi.

Güvenli e-Ödeme sistemi ile ödemeler kolaylıkla yapılacak

e-Ödeme konusundaki geniş bilgi birikimlerini yenilikçi projelerde kullanmaktan gurur duyduklarını belirten Asseco SEE Ödeme Sistemleri İş Birimi Grup Yöneticisi Burak Kutlu, “Sunduğumuz çözümlerin Avrasya Tüneli Projesi’nde tercih edilmesi bizim için mutluluk verici. En yenilikçi ve ileri mühendislik uygulamalarının yer aldığı bu ulaşım projesinde, Merchant Safe® Unipay çözümünün kullanımı güzel bir işbirliği oluşturuyor.  Güvenli e-ödeme sistemi sayesinde, Avrasya Tüneli’nden ihlalli geçiş yapan sürücüler, ödemelerini web sitesinden güvenle ve kolaylıkla yapabilirler.“ dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz