Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin evlilik fotoğrafları

180 görüntüleme, 02 Eylül 2014 Salı

 

 Geçtiğimiz hafta Fransa’nın güneyindeki şatolarında evlenen Holywood’un en gözde çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin dünya basınından saklamayı başardığı düğünün fotoğrafları yayınlandı.  Düğünleri gibi fotoğrafların hangi medyada çıkacağına kadar bütün organizasyonu detaylıca planlayan çift, fotoğrafları People ve Hello dergisine verdi. Çocuklarının çizdiği desenlerden gelinlik Fotoğraflarda ilk göze çarpan Angelina Jolie’nin gelinliği Versace’nin tasarımcısı Luigi Massi’nin çizdiği gelinliğin duvağında çocuklarının çizdiği desenlere yer verdi. Jolie, bu ilginç gelinlikle ilgili People dergisine," "Luigi ailemizin bir parçası. Ondan başka kimsenin gelinliği tasarlamasını düşünemezdim bile. Luigi çocukları tanıyor ve bu elbiseyi tasarlamak çok eğlenceliydi" diyor.


Geçtiğimiz hafta Fransa’nın güneyindeki şatolarında evlenen Holywood’un en gözde çifti Brad Pitt ve Angelina Jolie’nin dünya basınından saklamayı başardığı düğünün fotoğrafları yayınlandı.
Düğünleri gibi fotoğrafların hangi medyada çıkacağına kadar bütün organizasyonu detaylıca planlayan çift, fotoğrafları People ve Hello dergisine verdi. Çocuklarının çizdiği desenlerden gelinlik Fotoğraflarda ilk göze çarpan Angelina Jolie’nin gelinliği Versace’nin tasarımcısı Luigi Massi’nin çizdiği gelinliğin duvağında çocuklarının çizdiği desenlere yer verdi. Jolie, bu ilginç gelinlikle ilgili People dergisine,” “Luigi ailemizin bir parçası. Ondan başka kimsenin gelinliği tasarlamasını düşünemezdim bile. Luigi çocukları tanıyor ve bu elbiseyi tasarlamak çok eğlenceliydi” diyor.

1330112734_brad-pitt-angelina-jolie-467

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz